Co dalej z treningami? Zobacz najnowszy vlog ! [FILM]

Co-dalej-z-treningami-1280x788.jpg
Dawno nic nie nagrywałem. Nie miałem wtedy o czym mówić. Jednak w ostatnich dniach wydarzyło się kilka rzeczy z którymi chciałem się z wami podzielić. Dlatego nagrałem vloga.

W najnowszym nagraniu mówię o treningach, diecie oraz planach na najbliższe dni. Mogę Was zapewnić, że na pewno dalej będę ćwiczył i rozwijał swój projekt. Pojawi się też trochę nowości.

Odnoszę się także do informacji, którą otrzymałem od kolegi Bartka. Postanowił on razem z nami zadbać  siebie i zrzucił 9 kilogramów.

Zapraszam do oglądania i komentowania.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc