Dieta pudełkowa nie jest dla mnie

dieta-pudelkowa-min.jpg
Ostatnio moi znajomi się mnie zapytali czy stosuję dietę pudełkową. Niestety nie robię tego, bo w mojej okolicy nie ma takie oferty. Bynajmniej ja o niej nie słyszałem.

Ostatnio przeczytałem, że dieta pudełkowa cieszy się coraz większa popularnością. Ludzie korzystają z takich ofert, bo nie musza sami przygotowywać posiłków, które zwierają odpowiednią ilość kalorii. Sam myślałem, żeby z takiej diety pudełkowej skorzystać. Jednak nie znalazłem oferty w okolicy Jarocina.

Sama dieta ma plusy i minusy. Do tej pierwszej grupy można zaliczyć m.in.: łatwość przygotowania posiłków. Potrawy, które kupujemy zawsze przyjeżdżają do nas w opakowaniach. Łatwo można je podgrzać i później zjeść. Kolejną zaletą jest ustalona kaloryczność. Zawsze otrzymujemy dania, które są przystosowane do naszego organizmu. Nie musimy się o to martwić przygotowując posiłek.

Z kolei jeśli chodzi o minusy, to oferty diety pudełkowej nie zawsze są dostępne w każdym miejscu. Przeważnie oferowane są one w dużych miastach i nie wszyscy mają do niej dostęp. Kolejnym minusem jest także cena. Nie zawsze jest ona dopasowana do naszego portfela.

Podsumowując. Jeśli znalazłaby się dla mnie oferta z dietą pudełkową, to zapewne bym z niej skorzystał. Na razie musze się zadowolić swoimi potrawami, które przygotowuje z przepisów mojego trenera personalnego Alana Urbaniaka.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc