Fogo Unia Leszno Drużynowym Mistrzem Polski !!!

Fogo-Unia-Leszno-forBET-Włókniarz-Częstochowa-1-1280x471.jpg
Fogo Unia Leszno po raz trzeci z rzędu została Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu. Podopieczni Piotra Barona pokonali w rewanżowym meczu finałowym Betard Sparta Wrocław 59:31.

 

Niestety nie mogłem być na meczu finałowym, który był rozgrywany na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Jednak oglądałem całe spotkanie na antenie nSport+.

Od samego początku gospodarze dominowali na torze i pokazali, że łatwo nie oddadzą tytułu Mistrza Polski. Ostatecznie po bardzo dobrym spotkaniu w ich wykonaniu pokonali rywali 59:31.

W tym sezonie byłem po raz pierwszy na meczu żużlowym w Lesznie. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta. W przyszłym sezonie także będę chciał zawitać na stadion im. Alfreda Smoczyka, bo spodobał mi się ten sport.

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław 59:31

Fot.: Zdjęcie archiwalne z meczu Fogo Unii Leszno z forBet Włókniarz Częstochowa.

 

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc