Hejterzy chcą mi przeszkodzić w treningach [WIDEO]

hejterzy-1280x720.jpg
Dawno się tutaj nie odzywałem. Niestety od trzech tygodni nie ćwiczę. Jest to spowodowane różnymi wydarzeniami oraz atakiem ze strony hejterów, którzy bardzo chcą mi przeszkodzić w treningach.

W ostatnim czasie złapałem tzw.: “doła” czyli kryzys. Trwał on trzy tygodnie. Przez ten czas nie miałem ochoty na nic. Po powrocie z pracy zamykałem się w pokoju i siedziałem bezczynnie. Zadawałem sobie ponownie pytanie po co ćwiczę?

Sytuacja miała miejsce już drugi raz. Jednak wcześniej trwała zdecydowanie krócej. Teraz dzięki pomocy Macieja i Alana się pozbierałem i powoli wracam do rzeczywistości. Na razie dużo spaceruje. Jednak dojdzie też jazda na rowerze.

Niestety w treningach próbują przeszkodzić mi hejterzy. Nie boję się ich tak nazwać bo za moimi plecami rozgadują różne brednie na mój temat. Jednak mogę zaznaczyć, że nadal będę ćwiczył i dążył do założonego celu. Nieważne czy się to komuś podoba czy nie.

Zapraszam do oglądania vloga:

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc