Idea / o mnie

Kamil Bachorz

Kim jestem

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach.

Pracę zaczynałem w portalach sportowych. Następnie współpracowałem z lokalnymi gazetami. Dwa lata pracowałem w lokalnej rozgłośni radiowej Radio Centrum Kalisz 106.4 FM, gdzie relacjonowałem wydarzenia z powiatu jarocińskiego. Następnie moim przystankiem była spółka Polskapresse, gdzie byłem redaktorem portalu Jarocin.Naszemiasto.pl oraz pisałem artykuły do wydania papierowego Głosu Wielkopolskiego. Do moich obowiązków należy także robienie newsów do Glos.tv. Obecnie pracuję w Radiu Elka.

Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Na mojej stronie będę pokazywał życie osoby, która ma nadmiar kilogramów na sobie. Jednak będę też pisał o treningach oraz diecie, którą stosuję, żeby schudnąć.

Do tej pory udało mi się zrzucić 22 kilogramy. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.

Jednak już teraz wiem, że ten blog i jego czytelnicy będą mnie wspierać w dążeniu do wymaganego celu.

Moje hobby to sport. Oprócz tego, że ostatnio zacząłem dużo chodzić i jeździć na rowerze, to często wyjeżdżam na różne imprezy sportowe. Bywałem na meczach lokalnych drużyn grających na najwyższych szczeblach rozgrywkowych. Często można było mnie zobaczyć na meczach Lecha Poznań, Warty Poznań czy Polonii Środa Wielkopolska.


Możesz mnie wesprzeć

Zachęcam do współpracy z “Grubasem na minusie“. Możesz mnie wesprzeć na kilka sposobów:
Reklama

Możesz zlecić reklamę na mojej stronie, dołączając do mecenasów bloga.


Barter

Możesz przekazać produkty wspierające moje wyzwanie.


Donacje

Możesz wesprzeć moje wyzwanie poprzez system donacyjny.


Trzymaj kciuki!

Możesz komentować nowe artykuły i przesyłać pozytywne wibracje


O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc