Kolejny trening za mną

Trening-w-domu-po-małej-przerwie-na-rowerze-stacjonarnym.jpg
Wróciłem do treningów po przerwie spowodowanej chorobą. Dzisiaj było ciężko. Jednak się nie poddałem i zrobiłem kolejne 20 kilometrów na rowerze stacjonarnym.

W ostatnim czasie nie trenowałem. Nie było spowodowane moim lenistwem, ale chorobą. Dopadła mnie angina i przebywałem na zwolnieniu lekarskim. Dodatkowo brałem silną dawkę antybiotyku, który osłabił mój organizm.

Jednak doszedłem już do siebie i dzisiaj postanowiłem wrócić do treningów. Na początku było ciężko, bo widziałem, że mój organizm odczuwa jeszcze chorobę. Jednak z minuty na minutę i przebytych kilometrów było coraz lepiej.

W efekcie ponownie zrobiłem 20 kilometrów. Jestem z siebie zadowolony, bo nadal mi się chce ćwiczyć i dbać o siebie i o swoje zdrowie.

W najbliższych dniach pojawię się na bieżni w Jarocinie. Razem ze stowarzyszeniem Biegacze Jarocin już teraz zapraszamy na wspólne treningi. Szczegóły podam niebawem.

Zobacz także: [kliknij w obrazek]

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc