Kupiłem nowe ubrania

zakupy-w-Poznaniu.jpg
Nadszedł wreszcie ten moment na który czekałem od dawna. Po wielu treningach i diecie, którą stosuję wybrałem się na zakupy i kupiłem nowe ubrania.

Na zakupy wybrałem się do Poznania. Podczas swojej wizyty odwiedziłem kilka stoisk. Na początek wybrałem się do stoiska z modą “XXL”, gdzie kiedyś się ubierałem. Tak. Właśnie tak kiedyś było. Jednak teraz się to zmieniło. Dlaczego?

Już odpowiadam na to pytanie. Zmieniło się, bo podczas mierzenia mojego obwodu w pasie okazało się, że zgubiłem aż 17 centymetrów. Kiedyś miałem 155 cm, a teraz okazało się, że jest już 138 cm. Moja radość była ogromna. Dlatego nie zrobiłem zakupów na tym stoisku, tylko poszedłem dalej.

Okazało się, że kilka straganów dalej znalazłem nowe spodnie. Byłem mega pozytywnie zaskoczony, że mogę już się ubrać w normalnym sklepie, a nie muszę odwiedzać tego z modą “XXL”. Dzięki temu kupiłem sobie aż dwie pary spodni: jeansowych i takich “na lato”.

Pokazuje to, że moja praca nie jest na darmo. Warto ćwiczyć i dążyć do celu, który sobie założyłem. Muszę tutaj podziękować Alanowi i Maciejowi, bo to dzięki nim idzie wszystko w dobrym kierunku. Wsparcie i motywacja jest na najwyższym poziomie.

Na pewno nie przestanę ćwiczyć i będę to dalej robił.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc