Zapraszam na szkolenie Marka Osobista w Internecie

Szkolenie-_1-2.10.20192.jpg
Ostatnio coraz częściej pytacie mnie jak prowadzę mojego bloga oraz socjal media, że odwiedzają go czytelnicy oraz komentują moje wpisy. Pytacie także o profile na Instagramie i Facebooku, że bez żadnej reklamy obserwuje je tyle osób.

Dlatego postanowiłem zorganizować dwa szkolenia z Marki Osobistej w Internecie. Jedno w dniach od 1-2 października odbędzie się w Jarocinie, a drugie 3 października w Poznaniu.

Podczas szkolenia dowiecie się m.in.: Jak dzięki social media zarabiać średnią krajową będąc swoim własnym szefem? Jak zacząć robić wideo i czuć się z tym świetnie? O czym pisać, aby ktokolwiek czytał?  Nie zabraknie także wiadomości związanych z Instagramem czy Facebookiem, a sam opowiem jak prowadzę swojego bloga.

Swoją wiedzę przekażą także eksperci od Socjal Mediów – Tomasz Więch i Agata Koman, którzy przyjadą z Rzeszowa.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś, bo ilość miejsc jest ograniczona !!!

ZAPISY NA SZKOLENIE W JAROCINIE: https://evenea.pl/event/szkoleniejarocin1/

ZAPISY NA SZKOLENIE W POZNANIU:  https://evenea.pl/event/szkoleniepoznan1/

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc