Polacy jedzą coraz więcej cukru [FILM]

Coraz-więcej-mięsa-i-cukru-na-polskich-stołach-wypowiedź-dla-TVN-24-2.jpg
Polacy jedzą coraz więcej cukru. Można się tego dowiedzieć z materiału, który opublikował TVN 24 w programie "Polska i Świat". Sam zostałem poproszony o wypowiedź w tym temacie.

Wczoraj w programie “Polska i Świat” ukazał się materiał na temat diety Polaków. Okazuje się, że statystyki są przerażające, bo jedzą oni coraz więcej cukru.

Sam zostałem poproszony o wypowiedź na temat swojej diety, którą stosuję. W materiale wypowiada się także Marcin Wiencek, prezes stowarzyszenia Biegacze Jarocin.

Poniżej znajdziecie odnośnik do materiału przygotowanego przez Sylwię Piestrzyńską z TVN 24.

 

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc