Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Pleszew [ZDJĘCIA]

Premier Mateusz Morawiecki w Pleszewie (2)
Premier Mateusz Morawiecki w Pleszewie (1)
Premier Mateusz Morawiecki w Pleszewie (6)
Premier Mateusz Morawiecki w Pleszewie (3)
Premier Mateusz Morawiecki w Pleszewie (4)
Premier Mateusz Morawiecki w Pleszewie (5)
Premier Mateusz Morawiecki odwiedził w sobotę Pleszew. Na rynku spotkał się z mieszkańcami Jarocina oraz złożył kwiaty pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich.

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich. Następnie szef rządu spotkał się z mieszkańcami, którzy czekali na niego z biało-czerwonymi flagami.

Podczas swojego wystąpienia mówił o programach, które wprowadziło Prawo i Sprawiedliwość, polityce społecznej i rodzinnej oraz Funduszu Dróg Samorządowych. Mówił także o mediach opozycyjnych. – Czytajcie na opak, czytajcie od końca te kłamstwa, które rzucają” – podkreślił.

Premier był także pod wrażeniem Pleszewskiego Centrum Medycznego, które zaliczył do najlepszych szpitali w kraju. Zaapelował także, żeby w najbliższych wyborach zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość.

Razem z szefem rządu do Pleszewa przyjechali m.in.: europoseł Andżelika Możdżanowska, posłowie: Jan Dziedziczak, Jan Mosiński, Piotr Kaleta czy Marlena Maląg. Byli także lokalni samorządowcy: starosta jarociński Lidia Czechak, Jan Szczerbań czy Leszek Bierła.

Dla mnie było to pierwsze spotkanie z szefem rządu, które miałem okazję relacjonować. Wcześniej robiłem relację z wizyty Prezydenta RP – Andrzeja Dudy, który także był w Pleszewie.

Relację z wizyty premiera Mateusza Morawieckiego znajdzie w poniedziałkowych lokalnych serwisach informacyjnych Radia Elka Jarocin.

 

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc