Rock Run Jarocin już jutro [ZDJĘCIA]

Rock-Run-Jarocin-2019-1.jpg
Już jutro odbędzie V jubileuszowa edycja półmaratonu Rock Run Jarocin. Zawodnicy będą rywalizować na dwóch dystansach 10 i 21 kilometrów.

W tegorocznej edycji półmaratonu Rock Run Jarocin wystartuje około 400 uczestników, którzy pobiegną na dwóch dystansach 10 i 21 kilometrów. Dodatkowo zostaną rozegrane biegi dla najmłodszych – Będzie wyczerpany limit jeśli chodzi o dzieci. Przewidujemy około 100 juniorów podczas tych biegów. W tym roku trochę inaczej wszystko zorganizowaliśmy, bo cała impreza zacznie się od biegów juniorów o godzinie 11:00 – mówi Robert Cieślak, organizator zawodów.

Start biegu głównego zaplanowano na godzinę 12:30.  Biegacze rozpoczną swoje zmagania na bieżni stadionu miejskiego. Następnie pobiegną w kierunku ratusza, gdzie na starówce zrobią tzn. nawrotkę i udadzą się do Wilkowyi i Łuszczanowa.- Po biegu dla zawodników i ich rodzin będzie czekała suto zastawiona strefa finishera – dodaje.

W imprezie wystartują także osoby, które na co dzień wspierają moją walkę z otyłością. Swój występ zapowiedział Maciej Jaworski oraz czternastu Biegaczy Jarocina – Staraliśmy się także organizować treningi, żeby zapoznać zawodników z trasą biegów. Zawsze pomagamy i staramy się być obecni na tym biegu – podkreśla Marcin Wiencek, prezes stowarzyszenia Biegacze Jarocin.

Relację z biegu znajdziecie na moim blogu. Osobiście życzę powodzenia wszystkim zawodnikom !!!

Zdjęcia: archiwum z 2018 roku – Kuba Orpel

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc