Rozpocząłem treningi w Atlas Fitness Club w Jarocinie [ZDJĘCIA]

Trening-w-Atlas-Jarocin-3-1280x960.jpg
Ostatnio mówiłem o zmianach, które chcę wprowadzić. Dlatego postanowiłem rozpocząć współpracę z siłownią Atlas Fitness Club Jarocin i uczęszczać na treningi.

Atlas Fitness Club Jarocin został partnerem projektu GrubasNaMinusie.pl. Dlatego teraz regularnie będę tam uczęszczał na treningi. Wczoraj postanowiłem pójść pierwszy raz i zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Pierwszy trening w Atlas Fitness Club Jarocin był spokojny. Chciałem zobaczyć jak działają urządzenia z których będę na co dzień korzystał. Na początek zrobiłem sobie 2 kilometry marszu na bieżni, a następnie przesiadłem się na rowerek, gdzie przejechałem 3.5 kilometra.

 

Myślę, że z tych dwóch urządzeń będę korzystał podczas treningów. Dodam także, że po treningu czułem się rewelacyjnie, a mięśnie brzucha bolą mnie do dziś.

Pragnę podziękować Wojciechowi Wiśniewskiemu – właścicielowi Atlas Fitness Club za zaufanie i podjętą współpracę. Zachęcam inne osoby do wspólnego trenowania.

Nie są to jednak wszystkie zmiany. Reszta zostanie opublikowana w następnym wpisie i vlogu, który mam już nagrany.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc