Serce mam jak dzwon !

Serce-1280x906.jpg
Kolejny sukces za mną. Po zrzuceniu 30 kilogramów przyszedł czas na unormowanie pracy serca. W ostatnich miesiącach miałem problem z wysokim tętnem. Jednak teraz wszystko wróciło do normy.

Ostatnio miałem problem z wysokim tętnem. Przeważnie był w granicach 100 uderzeń na minutę. Powiem szczerze, że mnie to przerażało. Dlatego zacząłem ćwiczyć i dbać o siebie.

Po niemal roku od zrzucania zbędnych kilogramów, a około trzech miesięcy od normowania tętna dzisiaj postanowiłem zmierzyć sobie ciśnienie. Wynik, który ujrzałem (choć nigdy nie miałem problemów z nadciśnieniem), aż mnie zszokował. Ciśnienie miałem 120/75, a tętno 85. Zbadałem drugi raz i wynik był podobny.

Jetem z tego bardzo zadowolony, bo nie brałem żadnych tabletek. Sprawił to wysiłek fizyczny – głównie rower i spacery. Biorę tylko kwasy Omega 3 przy treningach. Jednak ostatnio odstawiłem je na bok.

Dziękuję Maciejowi, Alanowi, Jackowi oraz Biegaczom Jarocina za motywacje. Bez was nie byłoby tego wyniku !!!

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc