Śląskie Andrzejki z Jackiem Kierokiem w Pleszewie [ZAPROSZENIE]

1-1280x883.jpg
Gwiazda śląskich szlagierów - Jacek Kierok wystąpi w Pleszewie. Koncert odbędzie się w restauracji "Bax" 24 listopada. Cały czas można kupić bilety na to muzyczne wydarzenie.

Jacek Kierok po raz kolejny wystąpi w Wielkopolsce. Wcześniej gościł już m.in.: w Jarocinie, Kotlinie oraz Pleszewie. Teraz przyjedzie z repertuarem przygotowanym pod zabawę andrzejkową.

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy jeszcze inne atrakcje. Jedna z nich będzie możliwość potańczenia przed sceną. Nie są to jednak wszystkie niespodzianki. O kolejnych będę informował później.

Cały czas można nabyć bilety na to muzyczne wydarzenie w cenie 49 zł. Można kupić je w restauracji “Bax” oraz w Domu Kultury w Kotlinie. Jest także możliwa rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu: 517-963-368.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z koncertu w Kotlinie.

Jacka Kieroka można posłuchać także na portalu Youtube:

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc