Trenowałem z Biegaczami z Jarocina

Trening-po-przerwie-z-Biegacze-Jarocina-1280x960.jpg
Ten dzień musiał kiedyś nastąpić. Po niemal dwumiesięcznej przerwie w treningach wróciłem do ćwiczeń. W czwartek wziąłem udział w treningu z Biegaczami z Jarocina.

Przerwa w treningach spowodowana była chorobami. Najpierw dwa razy złapało mnie silne przeziębienie, a później zapalenie dziąsła. Dlatego nie jeździłem rowerem, ani nie chodziłem na bieżni.

Jednak w czwartek wróciłem do treningów. Nie było łatwo podjąć decyzję, żeby zacząć się znowu ruszać. Jednak nie chcę zaprzepaścić tego co do tej pory udało się zrobić i postanowiłem pojechać na specjalny trening Mikołajkowy, który zorganizowali Biegacze z Jarocina.

Nie żałuję. Zrobiłem pięć okrążeń po 400 metrów. Dało to w sumie 2 kilometry marszu. Jednak po przerwie nie chciałem się przemęczać.

Efekt? Czuję się rewelacyjnie. Więcej chyba pisać nie muszę.

Dziękuję ekipie Biegaczy z Jarocina, którzy mnie zaprosili na trening oraz Maciejowi, który od kilkunastu dni mnie namawiał do powrotu.

Mam nadzieję, że teraz będę mógł regularnie trenować i ponownie prowadzić bloga, bo cel mam założony i chcę go zrealizować.

fot.: Marcin Wiencek, Biegacze Jarocin

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc