W Jelcz-Laskowicach króluje futsal

Podczas-meczu-w-Jelcz-Laskowicach-min.jpg
Śmiało można powiedzieć, że w Jelcz-Laskowicach króluje futsal na wysokim poziomie. Podczas każdego meczu trybuny wypełnione są do ostatniego miejsca, a piłkarze mogą liczyć na doping swoich fanów. 

Podobnie było podczas meczu z Red Devils Chojnice, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6:3.

W czasie wolnym jeżdżę na różne mecze futsalu, ale pierwszy raz byłem w Jelcz-Laskowicach. Jest to miejsce wyjątkowe. Choć byłem na kilkudziesięciu spotkaniach Futsal Ekstraklasy, to jeszcze nie widziałem takiej frekwencji. Hala była wypełniona do ostatniego miejsca, a ludzie nawet stali na trybunach.

Podczas meczu nie brakowało dopingu. Kibice gospodarzy cały czas wspierali swoich piłkarzy głośnymi okrzykami. Mieli także trąbki i bęben. Dlatego można było poczuć emocje na wysokim poziomie.

Pojedynek obydwu drużyn był dla mnie wyjątkowy, bo mecz w strefie VIP, gdzie siedziałem oglądał także Błażej Korczyński, trener Reprezentacji Polski w Futsalu.

Podsumowując. Emocje w tym meczu były na wysokim poziomie, a atmosfera na jeszcze wyższym. Polecam każdemu pojechać na mecz do Jelcz-Laskowic. Na pewno jeszcze raz się tam wybiorę.

 

 

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc