W Pleszewskim Centrum Medycznym robią zabiegi ablacji

Kardiologia-w-Pleszewie-1.jpg
W Pleszewskim Centrum Medycznym wykonywane są zabiegi ablacji czyli najskuteczniejszej metody leczenia zaburzeń rytmu serca. 

– Chcemy skrócić kolejki w Wielkopolsce, bo badania elektrofizjologiczne niestety były trochę zaniedbane przez małą ilość ośrodków, które to robią – podkreśla Tomasz Wardęga, ordynator oddziału kardiologicznego w Pleszewskim Centrum Medycznym.

Tomasz Wardęga, ordynator oddziału kardiologicznego w Pleszewskim Centrum Medycznym.

Zainteresowanie zabiegami jest duże. Do tej pory placówka przeprowadziła dziewięć takich zabiegów. – -To niebagatelny projekt, który od samego początku został bardzo dobrze zaplanowany – dodaje Błażej Górczyński, prezes Pleszewskiego Centrum Medycznego.

Z zabiegów będą korzystały osoby, które cierpią na arytmie serca, która może także być śmiertelna dla człowieka.

Relację z konferencji w której brałem udział można było usłyszeć na antenie Radia Elka Jarocin.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc