Widać różnicę? [ZDJĘCIA]

Widać-różnicę-2-1280x754.jpg
Od mojej metamorfozy i zrzucenia 30 kilogramów minął ponad rok. Dzisiaj postanowiłem zamieścić dwa zdjęcia, które obrazują jak wiele się zmieniło w moim życiu. Widać różnicę?

Jedno i drugie zdjęcie dzieli nieco ponad rok. Po lewej stronie jest fotografia zrobiona w sierpniu 2018 roku na stadionie miejskim w Jarocinie, a po prawej stronie zdjęcie wykonane wczoraj podczas Biegu Przemysława w Pleszewie.

Osobiście widzę dużą różnicę, bo muszę cały czas wymieniać garderobę. Spodnie są już za duże (nowe kupiłem miesiąc temu), w pasku mam ostatnią dziurkę, a w koszulach i kurtkach się topię.

Efekt, który osiągnąłem nie byłby możliwy, gdyby nie osoby z którymi współpracuję. Dziękuję Alan, Maciej, Jacek, Marcin za wsparcie, które od was mam. Bez tego nie byłoby ani diety, ani treningów.

Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Będę ćwiczył dalej.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc