58380383_353154928641827_4342315178679861248_n.jpg
Dzisiaj w moje ręce wpadło zdjęcie z ubiegłego roku. Wtedy jeszcze nie zrzucałem kilogramów i nie miałem diety. Teraz jest inaczej. Dlatego wypada się zastanowić i zapytać: widać różnicę?

Obydwa zdjęcia zostały zrobione podczas meczów Jaroty Jarocin. Ubiegłoroczne zostało wykonane podczas finału Okręgowego Pucharu Polski w którym Jarota Jarocin na wyjeździe zmierzyła się z LKS-em Gołuchów.

Tegoroczna fotografia został zrobiona podczas spotkania trzeciej ligi w którym podopieczni Piotra Garbarka zmierzyli się z Kotwicą Kołobrzeg. Na tej fotografii jestem z Maciejem Jaworskim, który zmotywował mnie do wprowadzenia zmian. Jak widać, wyszło mi to chyba na dobre, bo zmiany widać gołym okiem.

W moim wpisie można porównać dwie fotografie. Jedna jest z ubiegłego roku, a druga sprzed kilku dni.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc