Wróciłem na rower i zrobiłem 20 kilometrów

Trening-na-rowerze-stacjonarnym-4.jpg

Trening na rowerze robiłem już wcześniej. Od samego początku jak zacząłem zrzucać zbędne kilogramy zacząłem jeździć. Na początku były to krótkie dystanse. Jednak później je zwiększałem i doszedłem nawet do formy, gdzie robiłem 30 kilometrów dziennie.

Niestety później trening na rowerze stacjonarnym trochę poszedł w odstawkę, bo zacząłem więcej chodzić na bieżni. Jednak dzisiaj postanowiłem do niego wrócić i od razu zrobiłem 20 kilometrów. Zajęło mi to nieco ponad godzinę.

Podczas dzisiejszego treningu na rowerze stacjonarnym jechało mi się bardzo dobrze. Forma jest coraz lepsza, bo podczas ćwiczeń nie miałem ani jednej dłuższej przerwy. Robiłem małe odpoczynki podczas których piłem tylko białą wodę niegazową.

Jestem z siebie bardzo zadowolony, bo widzę efekty nie tylko w wydolności mojego organizmu, ale także na wadze. Jutro przerwa, ale w czwartek znowu będę ćwiczył.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc