Wróciłem po urlopie i zrobiłem kolejny trening

trening.jpg
Niemal miesiąc nie ćwiczyłem. Wpłynęło na to kilka czynników. Jednak dzisiaj postanowiłem wrócić do treningów i zrobić kolejne kilometry. Dzisiaj udało mi się ponownie przejechać 20 kilometrów.

Moja przerwa w treningach była spowodowana m.in: urlopem. Podczas dwutygodniowego wypoczynku nie ćwiczyłem tylko pojechałem na pielgrzymkę do Częstochowy oraz Lichenia. Później dopadło mnie jakieś dziwne przeziębienie i przemęczenie organizmu. Dlatego zamiast ćwiczyć, to brałem antybiotyk.

Doszedłem już do siebie i uznałem, że pora powrócić do treningu na rowerze stacjonarnym, bo muszę jeszcze zrzucić minimum 25 kilogramów. Dzisiaj wziąłem się za siebie i zrobiłem kolejne 20 kilometrów. Jest to mój ulubiony dystans i jazda zajmuje mi równą godzinę.

Po dzisiejszym treningu czuję się rewelacyjnie. Brakowało mi ostatnio ćwiczeń. Dlatego mam nadzieję, że będę regularnie jeździł na rowerze stacjonarnym i zrzucał zbędne kilogramy. – Jeśli będziesz stosował dietę i się ruszał waga będzie schodziła – powiedział mi dzisiaj mój trener personalny Alan Urbaniak.

Dlatego biorę się do roboty i ponownie zaczynam regularnie ćwiczyć.

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc