Wszystko idzie w dobrym kierunku

77272959_519574108894274_863956435644448768_n.jpg
Dawno mnie tutaj nie było. Nie pisałem, bo nic wielkiego nie robiłem. Jednak dzisiaj postanowiłem podzielić się nowym zdjęciem. Wczoraj założyłem swoją zimową kurtkę z ubiegłego roku i .... się w niej utopiłem.

Kurtka nadaje się jedynie do wyrzucenia. Moja ciężka praca i zaangażowanie się opłaca, bo efekty widać gołym okiem. Wczoraj założyłem ją na mecz III ligi pomiędzy Jarotą Jarocin, a Gromem Nowy Staw i się w niej utopiłem. Dodam, że kurtkę założyłem specjalnie, ale tym napiszę później.

Pokazuje, to że niemal półtoraroczna praca się opłaciła. Jest to kolejna część garderoby, którą muszę w najbliższym czasie wymienić.

Mogę Was zapewnić, że wracam do treningów i do prowadzenia bloga, bo brakuje mi kontaktu z Wami. Dodam także, że ruszam z vlogami na całego, bo jest już wszystko gotowe, a dużo się tam zmieni.

Widać efekty?

Kamil Bachorz

Kamil Bachorz

Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w Radiu Elka. Mój blog powstał z myślą pomocy innym osobom, które zmagają się z otyłością. Ja podjąłem próbę zrzucenia wagi. Mogę powiedzieć, że jestem inną osobą. Nie tylko patrząc po moim wyglądzie, ale także samopoczuciu. Moim celem jest zrzucenie w sumie 50 kilogramów. Jednak wiem, że do tego jest jeszcze bardzo długa droga.O mnie

Mam 30 lat. Urodziłem się w Jarocinie. Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Od 12 lat pracuję w mediach, obecnie w radio “Elka”.Możesz mnie wesprzeć

Chcę pomóc